Scitec Nutrition

 • Jumbo, 2860 g

  3,150 ден

  “JUMBO ЗНАЧИ ГОЛЕМ! JUMBO ЗНАЧИ СИЛЕН!

  Вашиот омилен гејнер за зголемување на мускулна маса и сила.

  50 грама протеин по оброк!

  “6-CARB” мешавина од ултра сложени јаглехидрати!

  ЈUMBO екстра анаболичка матрица!

  5 видови на креатин!

  Прочитај повеќе
  Quick View
 • 100% Whey Protein Professional, 2350 g

  3,890 ден

  Со дополнителни клучни аминокиселини и дигестивни ензими!

  100% Whey Protein Professional е исклучиво квалитетна мешавина на концентрат и изолат протеин од сурутка. Протеините се извор на азот и и есенцијални амино киселини кои му се потребни на телото за одржување и растот на мускулното ткиво. Затоа 100% Whey Protein Professional придонесува за растот и одржување на мускулната маса, но и за одржување на нормалното здравје на коските.

  Додади во кошничка
  Quick View