Sale!

AMIX CarniLine ® ProActive 480 ml.

0 Review(s)
на залиха

Дополнителни информации

CarniLine ™ Pro Active е специјална комбинација од високо квалитетен Л-карнитин и екстракт од зелен чај. Тој не содржи аспартам, шеќер и вештачки бои и е засладен со сукралоза.

1,050 ден 790 ден

Бренд: