• Oakland Crop Tank Black/Neon Lime Camo

  Oваа маичка е задолжителна за секоја фит девојка со авантуристички дух! Удобна и идеална за секојдневни тренинзи. Логото со стил на камо шара, дава уникатен изглед кој одскокнува од останатите. Лесна за комбинирање со било кој продукт од женската линија на Gorilla Wear.

  590 ден1,000 ден

  Oakland Crop Tank Black/Neon Lime Camo

  590 ден1,000 ден
 • Oakland Crop Tank Black/Neon Orange Camo

  Oваа маичка е задолжителна за секоја фит девојка со авантуристички дух! Удобна и идеална за секојдневни тренинзи. Логото со стил на камо шара, дава уникатен изглед кој одскокнува од останатите. Лесна за комбинирање со било кој продукт од женската линија на Gorilla Wear.

  590 ден1,000 ден
 • Oakland Crop Tank Gray/Pink Camo

  Oваа маичка е задолжителна за секоја фит девојка со авантуристички дух! Удобна и идеална за секојдневни тренинзи. Логото со стил на камо шара, дава уникатен изглед кој одскокнува од останатите. Лесна за комбинирање со било кој продукт од женската линија на Gorilla Wear.

  590 ден1,000 ден

  Oakland Crop Tank Gray/Pink Camo

  590 ден1,000 ден
 • Florence Tank Top – Black/Gold

  Идеална за секој тренинг со материјал од врвен квалитет. Бојата е совршена за било каква комбинација со останатата линија на облека од Gorilla Wear. Florence Tank Top има одличен принт на предната страна со уникатен златен сјај од gorilla wear логото.

  990 ден1,250 ден

  Florence Tank Top – Black/Gold

  990 ден1,250 ден
 • Classic Tank Top – Silver

  Оваа танк топ маица е инспирирана од оригиналниот “Classic Tank Top” стил. Со оваа класична танк топ маичка не можете да погрешите. Gorilla Wear логото рефлектира златен или сребрен сјај на предниот и задниот дел на маицата. Ако сакате да пробате нешто ново, ова е дефинитивно маичка за вас.

  1,190 ден1,590 ден

  Classic Tank Top – Silver

  1,190 ден1,590 ден
 • Classic Tank Top – Gold

  Оваа танк топ маица е инспирирана од оригиналниот “Classic Tank Top” стил. Со оваа класична танк топ маичка не можете да погрешите. Gorilla Wear логото рефлектира златен или сребрен сјај на предниот и задниот дел на маицата. Ако сакате да пробате нешто ново, ова е дефинитивно маичка за вас.

  1,190 ден1,590 ден

  Classic Tank Top – Gold

  1,190 ден1,590 ден
 • Santa Monica tank top – Black/Gray

  Gorilla Wear повторно успеа да произведе високо-квалитетен продукт кој неможе да се повтори. Оваа маичка од Gorilla Wear е направена од најдобрите материјали и е идеална за секојдневни тренинзи. Дизајнирана е со кул GW логоа и мрежа од двете страни за уште подобар стил при тренинзите.

  1,190 ден1,540 ден

  Santa Monica tank top – Black/Gray

  1,190 ден1,540 ден
 • Florida Stringer Tank Top Black/White

  Оваа навистина комфортна маица, овозможува опуштено движење и е иделна за тренинзи како во внатрешни услови така и надворешни. На задниот дел е ткаена од модерна мрежа со црн принт. Во прилог овој стрингер е опремен со рефлекирачки Gorilla Wear логоа, со што може да се користи и при џогирање навечер.

  1,290 ден1,660 ден

  Florida Stringer Tank Top Black/White

  1,290 ден1,660 ден
 • Marianna Tank Top – Black/White

  Идеална маица за тренинг во сала но и во надворешни услови. “Плетена” е од модерна мрежа и во прилог е опремена со Gorilla Wear логоа. Боите кои ги содржи се совршени за комбинација со било кое парче облека од Gorilla Wear линијата.

  1,290 ден1,670 ден

  Marianna Tank Top – Black/White

  1,290 ден1,670 ден
 • Rockford Tank Top – Red

  Новата Rockford Tank Top маица никако не смее да недостасува во вашата Gorilla Wear колекција! Сивото лого лесно се вклопува со другите производи од Gorilla Wear. Направена е од многу лесен материјал, кој овозможува комотност за оптимална мобилност. Оваа маица дефинитивно нема да ви смета при вежбањето. Покрај сето тоа, оваа маица е исто така направена од високо квалитетен материјал, па покрај добриот изглед добивате и исклучителна трајност и квалитет.

  1,390 ден1,790 ден

  Rockford Tank Top – Red

  1,390 ден1,790 ден
 • Luka T-shirt – Black/Gold

  Oваа маица дизајнирана од Gorilla Wear покрај тоа што е направена од најквалитетни материјали, е удобна и идеална за секојдневните тренинзи. Може многу лесно да се комбинира со било кое парче облека од Gorilla Wear колекцијата за жени.

  1,590 ден2,000 ден

  Luka T-shirt – Black/Gold

  1,590 ден2,000 ден
 • Hanna Sports Bra – Black/White

  Gorilla Wear’s Hanna Sports Bra обезбедува целосна покриеност и има прерамки во стилот на танк топ, со што може да се користи како регуларен горен дел при вежбањето. Овој спортски градник е направен од бленд од полиестер и памук и е совршено точен за секоја жена.

  1,590 ден2,190 ден

  Hanna Sports Bra – Black/White

  1,590 ден2,190 ден

Main Menu