• Jefferson Front Padded Jacket – Black/Gray

  Gorilla Wear Jefferson Padded Jacket изгледа одлично и е многу удобна, затоа што е направена од материјал кој е полесен од материјалот кој се употребува во повеќето јакни. Материјалите се поставени на стратешки места со цел да се осигура одржување на температурата на телото. Внатрешноста на јакната е засилена со волнен дел во кој има и џеп за вашиот мобилен телефон.

  3,150 ден4,190 ден
 • 100% Predator Protein 2 kg rok 11/23

  Predator Protein е одличен 100% протеин од сурутка, одличен состав врз основа на чиста концентрирана сурутка (PCW), избалансирано ниво на амино киселини и ниска содржина на масти. Протеини за спортисти кои бараат значително подобрување на перформансите, енергијата и потребните градливи состојки за раст на чистата мускулна маса, ја поддржува регенерација после тренинг, има одличен кремаст вкус и е БЕЗ АСПАРТАМ.

  2,000 ден3,190 ден

  100% Predator Protein 2 kg rok 11/23

  2,000 ден3,190 ден
 • Aurora Tights – Mixed Gray

  Овие Gorilla Wear хеланки се направени од компресирачка ткаенина, која помага да останете суви и дава поддршка и комфорт за време на тренингот. Содржи мазен мрежест принт низ надворешната страна, што овозможува зголемено дишење на кожата со стил.

  1,570 ден2,090 ден

  Aurora Tights – Mixed Gray

  1,570 ден2,090 ден
 • Gorilla Wear Women’s Baltimore Tights – Black

  Црни хеланки со бели вертикални ленти по должината на двете нозе. Ќе направат вашите нозе да изгледаат подолго а и вешто ја истакнуваат формата на вашето тело. Одлична комбинација од спандекс и полиестер. За време на тренингот остануваат таму каде што се со помош на анти-пролизгувачката функција.

  1,420 ден1,890 ден
 • Women’s Mississippi Tights

  Црни хеланки со бели вертикални ленти по должината на двете нозе. Ќе направат вашите нозе да изгледаат подолго а и вешто ја истакнуваат формата на вашето тело. Одлична комбинација од спандекс и полиестер. За време на тренингот остануваат таму каде што се со помош на анти-пролизгувачката функција.

  1,420 ден1,890 ден

  Women’s Mississippi Tights

  1,420 ден1,890 ден
 • Annapolis Work Out Legging – Pink

  Ова се совршените хеланки за тренинг дизајнирани од Gorilla Wear. Мазниот материјал од полиестер и спандекс е лесно растеглив, прави тесна ултра-поддршка која го зголемува опсегот на движење додека тренирате!

  1,340 ден1,790 ден

  Annapolis Work Out Legging – Pink

  1,340 ден1,790 ден
 • Pueblo Sports Bra – Black/White

  Pueblo Sports Bra – Black/White

  Pueblo спортскиот градник е достапен во црно бел принт, овозможува целосна подршшка и има прерамки во стилот на танк топ маица, со цел да го носите како горен дел при тренинг. Овој спортски градник е микс од полиестер и спандекс и има перфектна големина за секоја жена.

  1,200 ден1,610 ден

  Pueblo Sports Bra – Black/White

  1,200 ден1,610 ден
 • MuscleCore Nitro BCAA plus 500gr rok 11/23

  MuscleCore® Nitro BCAA е потентен извор на високо квалитетни супер-микронизирани инстантни аминокиселини од разграден ланец (BCAA) во прецизен 2:1:1 сооднос, збогатени со супер микронизиран Л-глутамин и витамин Б6. Nitro BCAA е високо концентриран продукт без полначи и филери.

  1,200 ден1,850 ден

  MuscleCore Nitro BCAA plus 500gr rok 11/23

  1,200 ден1,850 ден
 • Aurora Bra – Mixed Gray

  Gorilla Wear Aurora спортскиот градник е дизајниран за комфорт и потпора за вашите тренинзи. Направен е од високо квалитетна и лесна ткаенина која се чувствува како втора кожа. Gorilla Wear спортските градници се дизајнирани со цел да овозможат оптимална слобода не движење: со прерамки оспособени за подесување.

  1,190 ден1,590 ден

  Aurora Bra – Mixed Gray

  1,190 ден1,590 ден
 • Hanna Sports Bra – Black/White

  Gorilla Wear’s Hanna Sports Bra обезбедува целосна покриеност и има прерамки во стилот на танк топ, со што може да се користи како регуларен горен дел при вежбањето. Овој спортски градник е направен од бленд од полиестер и памук и е совршено точен за секоја жена.

  1,190 ден1,590 ден

  Hanna Sports Bra – Black/White

  1,190 ден1,590 ден
 • Luka T-shirt – Black/Gold

  Oваа маица дизајнирана од Gorilla Wear покрај тоа што е направена од најквалитетни материјали, е удобна и идеална за секојдневните тренинзи. Може многу лесно да се комбинира со било кое парче облека од Gorilla Wear колекцијата за жени.

  1,190 ден1,590 ден

  Luka T-shirt – Black/Gold

  1,190 ден1,590 ден
 • Carlin Compression Tight – Black/Black

  Gorilla Wear USA компресирачки хеланки направени се од еластичен материјал (технологија на компресија) кои целосно се прилагодуваат на формата на телото. Одлични за интензивни тренинзи, овозможуваат максимална удобност, вентилација, и максимална мобилност.

  1,050 ден1,390 ден

  Carlin Compression Tight – Black/Black

  1,050 ден1,390 ден

Main Menu