• Hanna Sports Bra – Black/White

  Gorilla Wear’s Hanna Sports Bra обезбедува целосна покриеност и има прерамки во стилот на танк топ, со што може да се користи како регуларен горен дел при вежбањето. Овој спортски градник е направен од бленд од полиестер и памук и е совршено точен за секоја жена.

  1,190 ден1,590 ден

  Hanna Sports Bra – Black/White

  1,190 ден1,590 ден
 • Florence Tank Top – Black/Gold

  Идеална за секој тренинг со материјал од врвен квалитет. Бојата е совршена за било каква комбинација со останатата линија на облека од Gorilla Wear. Florence Tank Top има одличен принт на предната страна со уникатен златен сјај од gorilla wear логото.

  750 ден990 ден

  Florence Tank Top – Black/Gold

  750 ден990 ден
 • Luka T-shirt – Black/Gold

  Oваа маица дизајнирана од Gorilla Wear покрај тоа што е направена од најквалитетни материјали, е удобна и идеална за секојдневните тренинзи. Може многу лесно да се комбинира со било кое парче облека од Gorilla Wear колекцијата за жени.

  1,190 ден1,590 ден

  Luka T-shirt – Black/Gold

  1,190 ден1,590 ден
 • Jefferson Front Padded Jacket – Black/Gray

  Gorilla Wear Jefferson Padded Jacket изгледа одлично и е многу удобна, затоа што е направена од материјал кој е полесен од материјалот кој се употребува во повеќето јакни. Материјалите се поставени на стратешки места со цел да се осигура одржување на температурата на телото. Внатрешноста на јакната е засилена со волнен дел во кој има и џеп за вашиот мобилен телефон.

  3,150 ден4,190 ден
 • MuscleCore Nitro BCAA plus 500gr rok 11/23

  MuscleCore® Nitro BCAA е потентен извор на високо квалитетни супер-микронизирани инстантни аминокиселини од разграден ланец (BCAA) во прецизен 2:1:1 сооднос, збогатени со супер микронизиран Л-глутамин и витамин Б6. Nitro BCAA е високо концентриран продукт без полначи и филери.

  1,200 ден1,850 ден

  MuscleCore Nitro BCAA plus 500gr rok 11/23

  1,200 ден1,850 ден
 • 100% Predator Protein 2 kg rok 11/23

  Predator Protein е одличен 100% протеин од сурутка, одличен состав врз основа на чиста концентрирана сурутка (PCW), избалансирано ниво на амино киселини и ниска содржина на масти. Протеини за спортисти кои бараат значително подобрување на перформансите, енергијата и потребните градливи состојки за раст на чистата мускулна маса, ја поддржува регенерација после тренинг, има одличен кремаст вкус и е БЕЗ АСПАРТАМ.

  2,000 ден3,190 ден

  100% Predator Protein 2 kg rok 11/23

  2,000 ден3,190 ден

Main Menu