Краток опис за начинот на испорака


1. ЈА ПОТВРДУВАМЕ НАРАЧКАТА

Откако ќе ни ја испратите нарачката, телефонски ве контактираме со цел нарачката да биде потврдена и ве известуваме за начинот на испорака и наплата.

2. ПОДГОТВУВАМЕ ДОКУМЕНТАЦИЈА

Во зависност од начинот на наплата, се подготвува соодветната документација, производите се пакуваат и се испраќаат до крајниот корисник.

3. ЈА ИСПРАЌАМЕ НАРАЧКАТА

Зависно од местото на живеење, нарачката ја испраќаме преку Карго Експрес или Глобко Логистик. Испратените нарачки пристигнуваат за 24 до 48 часа до вашата домашна адреса.

4. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бесплатна достава за нарачки над 1.000 денари. Бесплатната достава не вклучува производи кои веќе се на промоција.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Main Menu