Oops...
Slider with alias home1 not found.
[sw_brand numberposts=”20″ item_row=”1″ columns=”10″ columns1=”8″ columns2=”6″ columns3=”5″ columns4=”4″ speed=”1000″ interval=”5000″ scroll=”1″]
[woo_slide orderby=”date” numberposts=”5″ item_row=”1″ columns=”5″ columns1=”4″ columns2=”3″ columns3=”2″ columns4=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ scroll=”1″][ya_countdown_slider style_title=”title2″ autoplay=”false” orderby=”rand” image=”” title=”Промоции” numberposts=”20″ col_lg=”4″ col_md=”3″ col_sm=”3″ col_xs=”2″ col_moble=”1″ speed=”1000″ interval=”0″ number_slided=”1″][woocat_slide title1=”Опрема” category=”fitnes-oprema,fitnes-obleka,fitnes-aksesoari” columns=”5″ columns1=”4″ columns2=”3″ columns3=”2″ columns4=”1″ tab_active=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ layout=”layout1″ scroll=”2″][product_tab category=”deserti,krosfit,stimulansi,super-hrani,aminokiselini,sogoruvachi-na-masti,kreatini,no-stimulansi,energetski-pijaloci,vitamini-kompleksi,proteinski-deserti-3,zakrepnuvane-i-regeneratsija,fitnes-oprema,fitnes-obleka,fitnes-aksesoari,oprema-borecki-vestini,promotsii” orderby=”date”]

НАЈПРОДАВАНИ

[bestsellers_slider]

[postslide style_title=”title2″ type=”out” categories=”1″ title=”Текстотека” limit=”5″ length=”25″ interval=”0″ el_class=”block-3″]

ЧПП

Како да нарачам?

Сите производи кои ги имаме на залиха можете да ги купите со директна нарачка на нашиот сајт. Можете да изберете да платите при преземањето на пратката или пак со фактура. Повеќе може да најдете на следиот линк (кликни тука)

Како треба да платам?

Плаќањето се извршува кога ја добивате вашата нарачка

За колку време ќе ја добијам нарачката?

Зависно од местото на живеење, нарачката ја испраќаме преку Карго Експрес или Глобко Логистик. Испратените нарачки пристигнуваат за 24 до 48 часа до вашата домашна адреса.

Main Menu