• Annapolis Work Out Legging – Black

  Ова се совршените хеланки за тренинг дизајнирани од Gorilla Wear. Мазниот материјал од полиестер и спандекс е лесно растеглив, прави тесна ултра-поддршка која го зголемува опсегот на движење додека тренирате!

  1,790 ден2,490 ден

  Annapolis Work Out Legging – Black

  1,790 ден2,490 ден
 • Aurora Bra – Mixed Gray

  Gorilla Wear Aurora спортскиот градник е дизајниран за комфорт и потпора за вашите тренинзи. Направен е од високо квалитетна и лесна ткаенина која се чувствува како втора кожа. Gorilla Wear спортските градници се дизајнирани со цел да овозможат оптимална слобода не движење: со прерамки оспособени за подесување.

  1,590 ден2,190 ден

  Aurora Bra – Mixed Gray

  1,590 ден2,190 ден
 • Phoenix Sports Bra – Black/White

  Gorilla Wear USA испринтаниот спортски градник е идеална комбинација на растегливост и потпора, со цел да се обезбеди целосна слобода на движење. Дизајнот на Gorilla Wear спортскиот градник, се издвојува во вежбалната. Уникатен дизајн овозможен од високо квалитетни материјали, лесни и свилени на допир.

  1,790 ден2,490 ден

  Phoenix Sports Bra – Black/White

  1,790 ден2,490 ден
 • Hanna Sports Bra – Black/White

  Gorilla Wear’s Hanna Sports Bra обезбедува целосна покриеност и има прерамки во стилот на танк топ, со што може да се користи како регуларен горен дел при вежбањето. Овој спортски градник е направен од бленд од полиестер и памук и е совршено точен за секоја жена.

  1,590 ден2,190 ден

  Hanna Sports Bra – Black/White

  1,590 ден2,190 ден
 • Florence Tank Top – Black/Gold

  Идеална за секој тренинг со материјал од врвен квалитет. Бојата е совршена за било каква комбинација со останатата линија на облека од Gorilla Wear. Florence Tank Top има одличен принт на предната страна со уникатен златен сјај од gorilla wear логото.

  990 ден1,250 ден

  Florence Tank Top – Black/Gold

  990 ден1,250 ден
 • Luka T-shirt – Black/Gold

  Oваа маица дизајнирана од Gorilla Wear покрај тоа што е направена од најквалитетни материјали, е удобна и идеална за секојдневните тренинзи. Може многу лесно да се комбинира со било кое парче облека од Gorilla Wear колекцијата за жени.

  1,590 ден2,000 ден

  Luka T-shirt – Black/Gold

  1,590 ден2,000 ден
 • Perry High Tops Pro – Army Green

  Gorilla Wear Perry High Tops се исклучиво лесни со ултимативна контрола на подлогата за натпреварување. Идеални за вашите тешки фитнес и бодибилдинг тренинзи. Совршена комбинација од стил и материјал со највисоки стандарди на квалитет. Овие ултра лесни патики ќе ви обезбедат комфорт, врвна потпора и стабилност, и сето тоа без рестрикции на слободата на движење.

  5,080 ден6,780 ден

  Perry High Tops Pro – Army Green

  5,080 ден6,780 ден
 • Gorilla Wear High Tops Red

  Gorilla Wear конечно ја направи совршената комбинација од квалитет, перформанси и дизајн. Овие патики со премиум квалитет не само што изгледаат одлично тие се и прилично функционални. Имаат специјален ѓон кој ги прави лесни и идеални за тренинг со тегови. Gorilla Wear High Tops се едноставно совршен микс од комфорт и дизајн.

  5,090 ден5,590 ден

  Gorilla Wear High Tops Red

  5,090 ден5,590 ден
 • Gorilla Wear High Tops Black

  Gorilla Wear конечно ја направи совршената комбинација од квалитет, перформанси и дизајн. Овие патики со премиум квалитет не само што изгледаат одлично тие се и прилично функционални. Имаат специјален ѓон кој ги прави лесни и идеални за тренинг со тегови. Gorilla Wear High Tops се едноставно совршен микс од комфорт и дизајн.

  5,090 ден5,590 ден

  Gorilla Wear High Tops Black

  5,090 ден5,590 ден
 • Alabama Drop Crotch Joggers – Red

  Oва е новата генерација. Oва се Alabama Drop Crotch тренерките! Имаат два метални патенти напред и еден од задната страна. Зачинете го вашиот тренинг со стил. Alabama Drop Crotch тренерките имаат голем принт на предната страна и малечко горила лого на задната страна.

  2,090 ден2,790 ден

  Alabama Drop Crotch Joggers – Red

  2,090 ден2,790 ден
 • Alabama Drop Crotch Joggers – Black

  Oва е новата генерација. Oва се Alabama Drop Crotch тренерките! Имаат два метални патенти напред и еден од задната страна. Зачинете го вашиот тренинг со стил. Alabama Drop Crotch тренерките имаат голем принт на предната страна и малечко горила лого на задната страна.

  2,090 ден2,790 ден

  Alabama Drop Crotch Joggers – Black

  2,090 ден2,790 ден
 • Jefferson Front Padded Jacket – Black/Gray

  Gorilla Wear Jefferson Padded Jacket изгледа одлично и е многу удобна, затоа што е направена од материјал кој е полесен од материјалот кој се употребува во повеќето јакни. Материјалите се поставени на стратешки места со цел да се осигура одржување на температурата на телото. Внатрешноста на јакната е засилена со волнен дел во кој има и џеп за вашиот мобилен телефон.

Shop By Department