• 562 Ocean Power Sporty Jacket – Ocean Blue

  • Иновативен еколошки материјал од Шпанија
  • Направено од рециклирана океанска пластика
  • Материјал отпорен на пот и ја отстранува влагата
  • Високо флексибилен и прилагодлив на вашето тело
  • Поширок патент на ракавите и долниот дел
  • Енергичен летен дизајн
  • Погоден за активен животен стил
  • Метално прицврстување на патент
  • Материјал: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин
 • 564 High-Energy Cropped Jacket – Jungle Green

  • Иновативен еколошки материјал од Шпанија
  • Направено од рециклирана океанска пластика
  • Енергичен летен дизајн
  • Стилски исечен рез
  • Високо функционален материјал за отстранување на влага
  • Еластична ткаенина отпорна на пот
  • Поширок патент на ракавите и долниот дел
  • Погоден за активен животен стил
  • Метално прицврстување на патент
  • Материјал:
   SEAQUAL (75% рециклиран полиестер, 25% еластин)
   POWER (80% полиамид, 20% еластин
 • 561 High-Waist Ocean Power Leggings – Ocean Blue

  • Иновативен еколошки материјал од Шпанија
  • Направено од рециклирана океанска пластика
  • Функционално шиење за посилна поддршка за време на тренингот
  • Посебен дизајн за да се истакнат вашите облини
  • Материјал отпорен на пот и ја отстранува влагата
  • Високо флексибилен и прилагодлив на вашето тело
  • Дизајн со висок струк со технологија за престој на место
  • 100% отпорен на чучњеви
  • Scrunch ефект на задникот
  • Материјал: SEAQUAL (75% рециклиран полиестер, 25% еластин)
 • 516 Sports Nebbia Labels Crop Top

  • исечен дизајн
  • популарен „ребро“ материјал
  • префинето исечени ремени за рамо
  • Етикетата NEBBIA на задната страна
  • флексибилен, пријатен материјал
  • Црвена етикета NEBBIA лого напред
  • материјал: 97% ПАМУК, 3% ЕЛАСТАН
 • 515 Lift Hero Sports Mini Top – Safari

  • цврст спортски дизајн
  • еластичен и флексибилен материјал
  • двојно шиење напред
  • оригинален дизајн на грбот
  • еластични ленти
  • иконата NEBBIA бенд со мали силиконски „N“ од внатрешната страна
  • материјал : 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 830 Gold Mesh Mini Top

  • Цврст спортски дизајн
  • Двоен шев на предната страна
  • Пошироки еластични ремени
  • Ластик за совршена потпора за градник
  • Оригинален дизајн на грб со воздушна мрежа во задниот дел
  • Совршена комбинација на материјали
  • Цврст и еластичен материјал
  • Минималистичкото лого во задниот дел на гумата
  • Уникатно златно печатење на логото на NEBBIA
  • материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН + мрежа: 92% ПОЛИАМИД 8% ЕЛАСТАН

  830 Gold Mesh Mini Top

  1,690 ден
 • 567 High-waist Performance Leggings – Volcanic Black

  • Иновативен еколошки материјал од Шпанија
  • Направено од рециклирана океанска пластика
  • Функционално шиење за посилна поддршка за време на тренингот
  • Посебен дизајн за да се истакнат вашите облини
  • Интригантен исечок на грбот
  • Материјал отпорен на пот и ја отстранува влагата
  • Високо флексибилен и прилагодлив на вашето тело
  • Дизајн со висок струк со технологија за престој на место
  • 100% отпорен на чучњеви
  • Scrunch ефект на задникот
  • SEAQUAL (75% рециклиран полиестер, 25% еластин)
   POWER (80% полиамид, 20% еластин)
 • 531 Power Your Hero Iconic Leggings – Peach

  • висок струк
  • еластичен и флексибилен материјал
  • контрастен појас
  • <3 ефект на задната страна
  • ефект на скрранч на задникот
  • стил кој ги надополнува облините
  • материјал: 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 821 Honey Bunny Crop Top

  • Цврст материјал за компресија
  • Софистицирани исечоци на ракавите
  • Кроп топ
  • Вистинската количина на сексапил 🙂
  • Материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН
 • 824 Golden Cropped Hoodie

  • Средно исечен крој
  • Качулка со лампи
  • Поширока шема во долниот дел
  • Минималистичко златно лого NEBBIA напред
  • Мала етикета со лого на едната страна
  • Иконски златни NEBBIA лампи
  • материјал: 88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
 • 822 Honey Bunny Tank Top

  • Цврст материјал за компресија
  • Софистицирани кроеви
  • Исечени икони NEBBIA ленти во уникатна златна боја
  • Вистинската количина на сексапил 🙂
  • Материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН
 • 409 High-Waist Loose Fit Sweatpants “Feeling Good”

  • Женски тренерки со висок струк
  • Странични џебови
  • Рефлексивно лого на NEBBIA
  • Тренерки : 88 % ПАМУК, 12 % ПОЛИЕСТЕР  ластик на глуждови: 95 % ПАМУК, 5 % ЕЛАСТАН

Main Menu