191 Legend-Approved Hoodie Tank Top – Black

2,190 ден

На залиха

 • Дното сошиено во лак
 • Лабаво вклопување за максимална слобода на движење
 • Лесен и мек материјал
 • Дополнителна флексибилност благодарение на додадениот еластин
 • Ретро печатење со црвени линии
 • Тајна апликација „Запомни зошто започна“
 • Материјал: 95% памук, 5% еластин
Категории: ,

Качулка над глава. Во ушите ви зуи мотивациска музика. Стоите во теретана под шипката. Знаете дека ништо не е поважно. Само вие наспроти железото. Во оваа маичка, можете да тренирате со максимална концентрација што ќе ја постигнете 100% денес.

Запомнете зошто започнавте.

Ja направивме овaa машкa маичка одобрена од Легендите од мек и прелесен материјал. Лабавиот крој и функционалното шиење ви овозможуваат да вежбате слободно и без ограничувања. За да создадеме оригинален и ретро изглед, додадовме качулка без врвки. Ракавите се украсени со логоа направени од NEBBIA и Mr Olympia – најпрестижниот бодибилдинг натпревар во светот, што ги направи живи икони Арнолд Шварценегер и Декстер Џексон.

Грижете се за вашата облека и вашата планета

 • Се пере на максимална температура 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Се пегла на максимална температура 110°C без пареа
 • Не ставајте во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Рециклирајте или подарете ако повеќе не е потребно 🙂

Дополнителни информации

Величина

L, XL, XXL

Main Menu

191 Legend-Approved Hoodie Tank Top - Black