822 Honey Bunny Tank Top

1,690 ден

  • Цврст материјал за компресија
  • Софистицирани кроеви
  • Исечени икони NEBBIA ленти во уникатна златна боја
  • Вистинската количина на сексапил 🙂
  • Материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Во NEBBIA веруваме дека да се биде фит е неверојатно секси. Колекцијата Honey Bunny е создадена за секогаш да ве натера да се чувствувате така. Погодете што не инспирираше?

Зачудувачки. Невозможно е да се занемари. Секси. Новиот топ е парчето кое ќе ви ја зголеми самодовербата во моментот кога ќе го облечете. Софистицираниот дизајн со интригантни кроеви и детали за лампи е многу женствен и екстравагантен. Бидете смели и блескајте во луксузна комбинација на црна и златна боја. Носете го топот Honey Bunny за обука, часови по танц или за дружење во градот. Ќе направи да се чувствувате одлично во секоја ситуација.

Материјалот е подебел и покомпресивен благодарение на исечоците на предната и задната страна, што ја проветрува потта дури и за време на интензивното кардио. Што мислите за комбинацијата на Honey Bunny топ + хеланки Honey Bunny? Мислиме дека е зачинета, но сепак шик облека!

П.С.: Лентите за прв пат се во нова боја – златна – која додава шмек на луксуз и уникатност на колекцијата.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

  • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
  • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
  • Не користете омекнувач
  • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu