824 Golden Cropped Hoodie

2,690 ден

 • Средно исечен крој
 • Качулка со лампи
 • Поширока шема во долниот дел
 • Минималистичко златно лого NEBBIA напред
 • Мала етикета со лого на едната страна
 • Иконски златни NEBBIA лампи
 • материјал: 88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Паметен и модерен крој. Иконски NEBBIA лампи во злато. Минималистичко лого. Што друго ви треба за совршен тренинг?

Ова парче го означува враќањето на нашите омилени исечени дуксери кои додаваат допир на уникатен стил во вашата секојдневна фитнес облека, но не го загрозуваат квалитетот на тренингот – токму спротивното. Обоено во луксузно златно и црно, ова блескаво парче ќе ве натера да го почувствувате секое движење во теретана поинтензивно од кога било досега.

Скратената дуксерка е усовршена со минималистичко лого на NEBBIA напред и нашите култни златни лампи кои ја украсуваат качулката. Материјалот е многу удобен, мек и пријатен на допир. Благодарение на неговите технички својства, погоден е за сите видови физички активности и тренинзи, од кардио до HIIT.

Интензивна посветеност. Интензивен тренинг. Интензивно црно. Интензивно вклопување. Одбијте да оставите што било освен 100%.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu