AMILA RUBBER PLATE – 50MM 5 KG (84567)

1,190 ден1,590 ден (-25%)

На залиха

Катеорија:

Дискови со гумена облога од AMILA за шипки и тегови со дијаметар од 50mm.
Дијаметар на прстенот (мм) 50
Тежина (кг) 5
Боја – Црнa
Прелив – 70% гума

Main Menu

AMILA RUBBER PLATE – 50MM 5 KG (84567)

1,190 ден1,590 ден (-25%)

Додади во кошничка