Amila Yoga Mat 6mm TPE & Suede

1,490 ден

Нема на залиха

Подлога за јога со велур микрофибер за прекрасно чувство на мекост

Материјал :ΤΡΕ долу, велур горе

Димензии (см): 173×60
Дебелина (мм): 6

Main Menu

Amila Yoga Mat 6mm TPE & Suede

1,490 ден