Austin T-Shirt - Gray/Black - NoLimit.mk

Austin T-Shirt – Gray/Black

952 ден1,190 ден (-20%)

На залиха

  • Боја: Сиво/Црна
  • Состав: 100% полиестер

The Austin Gorilla Wear маичката по кратки е идеална за тренинг но и за секојдневно носење. Во овој модел се искомбинирани високо квалитетни меки материјали. Истотака материјалот е лесен и и дозволува кожата да дише.Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Сиво/Црна
Состав: 100% полиестер

Main Menu

Austin T-Shirt - Gray/Black

952 ден1,190 ден (-20%)

Додади во кошничка