Austin T-Shirt – Light Green

1,190 ден

Нема на залиха

  • Боја: Светло зелена
  • Состав: 100% полиестер

The Austin Gorilla Wear маичката по кратки е идеална за тренинг но и за секојдневно носење. Во овој модел се искомбинирани високо квалитетни меки материјали. Истотака материјалот е лесен и и дозволува кожата да дише.Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Светло зелена
Состав: 100% полиестер

Main Menu

Austin T-Shirt - Light Green

1,190 ден