Austin T-shirt – Red/Black

790 ден

Нема на залиха

Боја: Црвена/Црна
Состав: 100% полиестер

Категории: ,

The Austin Gorilla Wear маичката по кратки е идеална за тренинг но и за секојдневно носење. Во овој модел се искомбинирани високо квалитетни меки материјали. Истотака материјалот е лесен и и дозволува кожата да дише.Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Црвена/Црна
Состав: 100% полиестер

 

Main Menu

Austin T-shirt - Red/Black

790 ден