Branson Pants – Army Green/Black

2,190 ден

  • Regular fit
  • Странични џебови со патент
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Вие побаравте и ние испорачавме! Ексклузивните најпродавани мрежести панталони Gorilla Wear, кои ги сакаат толку многу мотивирани спортисти, сега се достапни со дополнителни функции на панталоните Брансон. Панталоните Бренсон ќе ви обезбедат максимале опсег на движење и целосна контрола на температурата на вашето тело. Суштинските странични висококвалитетни џебови со патент избегнуваат да изгубите нешто кога целосно ќе се фокусирате на вежбањето.

Материјал: 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu

Branson Pants - Army Green/Black