Branson Tank Top – Army Green/Black

1,190 ден

  • Slim Fit
  • Лесни и функционални материјали
  • 3Д гумено лого
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Branson Tank Top ви го обезбедува најдоброто од двата света. Ќе ви даде чувство на маица додека вашите раце и раменици го користат дизајнот без ракави. Движете се слободно и одржувајте ја главата ладна со технологијата за брзо сушење и најиновативните лесни и функционални материјали. Елегантен изглед со деталното 3D гумено лого лево и официјалното лого на Горила на задната страна.

Материјал: 100% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu

Branson Tank Top - Army Green/Black