Choco Peanut Butter, 320g

350 ден400 ден (-13%)

Нема на залиха

Вкусен намаз од мешавина на чоколада и путер од кикиритки

Без шекер

Веган

Тежина: 320г

Без палмино масло

Чоколадо и кикирики – најдоброто од двата света ♥

HealthyCo Choco путер од кикирики е вкусен путер од кикиритки со чоколадо, без палмово масло или додаден шеќер. Кремот од кикирики и чоколади е вегански и може да се користи по желба, на пример за колачи или како луксузен намаз.

Main Menu

Choco Peanut Butter, 320g

350 ден400 ден (-13%)