Classic Logo Cap – Black/Gray

590 ден

Нема на залиха

 • Боја: Сива/Црна
 • Состав : 100% памук
 • Една Величина
 • The Classic Logo Cap е уникатно стилко капче со логото на Gorilla Wear. Направена од 100% памук. Стандард величина. Не го пробувајте на горилите во зоолошка, можеби нема да ви го вратат. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

  Боја: Сива/Црна
  Состав : 100% памук
  Една Величина

  Main Menu

  Classic Logo Cap - Black/Gray

  590 ден