Combat 100% Isolate

1,990 ден3,390 ден

На залиха

100% ВЕЈ ИЗОЛАТ СО 0 ЈАГЛЕХИДРАТИ

MusclePharm®’s Combat 100% Isolate® е научно дизајниран да испорача 24 грама 100% веј протеин изолат во сервирање од 27 грама – високо квалитетен протеин без полначи. По интензивен тренинг, вашите мускули имаат голема потреба од хранливи материи и вистински брзи резултати. Изолатите представуваат најчист извор на протеин, научно филтрирани со цел да се елиминираат мастите, шекерите и јаглехидратите, со што се добива брзо сварлив извор на протеин.

Clear
SKU: N/A Катеорија:

100% ВЕЈ ИЗОЛАТ СО 0 ЈАГЛЕХИДРАТИ

MusclePharm®’s Combat 100% Isolate® е научно дизајниран да испорача 24 грама 100% веј протеин изолат во сервирање од 27 грама – високо квалитетен протеин без полначи. По интензивен тренинг, вашите мускули имаат голема потреба од хранливи материи и вистински брзи резултати. Изолатите представуваат најчист извор на протеин, научно филтрирани со цел да се елиминираат мастите, шекерите и јаглехидратите, со што се добива брзо сварлив извор на протеин.

 

Additional information

Вкус

Чоколадно Млеко, Ванила

Големина

907 гр, 1814 гр

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Shop By Department