Detroit T-Shirt – Black

1,390 ден

Боја: Црна
Состав: 100% памук

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Оваа модерна маичка е произведена со високо квалитетен памук и совршено стои на вашето тело. Дизајнирана со малото лого на Gorilla Wear однапред, и големото лого на Gorilla Wear одзади. Оваа лежерна маичка може многу лесно да се искомбинира и со другите парчиња облека од Gorilla Wear. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Црна
Состав: 100% памук

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu