Detroit T-shirt – Navy

1,390 ден

Нема на залиха

  • Боја: темно сина
  • Состав: 100% памук

Оваа модерна маичка е произведена со високо квалитетен памук и совршено стои на вашето тело. Дизајнирана со малото лого на Gorilla Wear однапред, и големото лого на Gorilla Wear одзади. Оваа лежерна маичка може многу лесно да се искомбинира и со другите парчиња облека од Gorilla Wear. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: темно сина
Состав: 100% памук

Main Menu

Detroit T-shirt - Navy

1,390 ден