Full Leather Padded Belt - Black/Gold - NoLimit.mk

Full Leather Padded Belt – Black/Gold

1,752 ден2,190 ден (-20%)

На залиха

  • Боја: Црно/Златна
  • Состав: 100% кожа

Овој 6 инчен кожен појас го штити и стабилизира долниот и горниот дел на грбот при вежбање (како чучњеви и мртво кревање).
Овој ремен со двоен зашив спречува напрегање и поради одличното приспособување на телото, овој производ обезбедува оптимална удобност, овозможувајќи ви да се наведнувате и да се вртите без грижа. Кожен појас со меко полнење и велур како внатрешна облога.

Боја: Црн/Златно
Состав: 100% кожа

Main Menu

Full Leather Padded Belt - Black/Gold

1,752 ден2,190 ден (-20%)

Додади во кошничка