Full Leather 4 Inch Padded Belt – Black/Gray

1,890 ден

На залиха

  • Боја: Црно/Сива
  • Состав: 100% кожа

Овој 4 инчен кожен појас го штити и стабилизира долниот и горниот дел на грбот при вежбање (како чучњеви и мртво кревање).
Овој ремен со двоен зашив спречува напрегање и поради одличното приспособување на телото, овој производ обезбедува оптимална удобност, овозможувајќи ви да се наведнувате и да се вртите без грижа. Кожен појас со меко полнење и велур како внатрешна облога.

Боја: Црн/ Сиво
Состав: 100% кожа

Main Menu

Full Leather 4 Inch Padded Belt - Black/Gray