Golden Protein Bar 65g – Карамела

130 ден

Нема на залиха

  • високо квалитетен протеин
  • 2 вкусови

Моќната исхрана никогаш не била волку вкусна. Ексклузивните вкусови се преполни со врвни состојки за да се чувствувате сити, енергични и задоволни. Изворите на протеин се богати со хранливи состојки помагаат во обновување и обновување на чиста мускулна маса после интензивен тренинг.Гурмански вкус а истовремено со ниско ниво на калории, јаглехидрати и шеќерот. Надминете ги вашите очекувања со помош на Golden Protein Bar.

Нутритивни вредности во 65гр
Енергетска вредност-1240 kJ 296kcal
Масти-12.8гр
Заситени масти- 6.7гр
Јаглехидрати-27
Шеќери-20,6гр
Полиоли-5.4гр
Влакна 0.5гр
Протеин 21гр
Сол 0,1гр

Main Menu

Golden Protein Bar 65g - Карамела

130 ден