GW Athlete T-Shirt Dennis Wolf Black/Gold

2,290 ден3,090 ден

На залиха

Имате атлетски стил на живот. Сега со маицата на Dennis “the big bad wolf” Wolf можете и да го покажете тоа. Оваа маица не е само со уникатен квалитет, туку и уникатна комбинација на боја и броеви. Сето ова произведено од 100% полиестер, кој спречува задржување на топлината при тренингот!

SKU: N/A Категории: ,

GW Athlete T-Shirt Dennis Wolf Black/Gold

Имате атлетски стил на живот. Сега со маицата на Dennis “the big bad wolf” Wolf можете и да го покажете тоа. Оваа маица не е само со уникатен квалитет, туку и уникатна комбинација на боја и броеви. Сето ова произведено од 100% полиестер, кој спречува задржување на топлината при тренингот!

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

100% полиестер

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Shop By Department