Hilton Seamless Leggings – Blue

2,290 ден

На залиха

  • Висок струк
  • Без рабови
  • Врвен квалитет

Украдете го шоуто со прекрасните Hilton хеланки без рабови. Овие хеланки со висок струк се беспрекорни, така што нема да почувствувате никаква иритација за време на тренингот.Одлични за чучњеви. Мрежните делови на нозете ве одржуваат ладни за време на тренинзите. Сетот Hilton со сигурност ќе биде ваша омилена облека за вежбање. Комплетот се состои од маичка на долг ракав и хеланки. Сите достапни во три различни бои.

Боја: Сина
Состав: 90% најлон, 10% спандекс

Main Menu

Hilton Seamless Leggings - Blue