Hilton Seamless Long Sleeve – Blue M/L

1,690 ден

На залиха

  • Скратена маичка по долги
  • Со дупки за палци
  • Без рабови
  • Врвен квалитет

Украдете го шоуто со прекрасната Hilton маичка по долги ракави.Оваа маичка е скратена и има мрежни делови на ракавите кои оовозможуваат удобност и ве одржуваат свежи за време на тренинзите. Оваа маичка е беспрекорна, така што нема да почувствувате никаква иритација за време на тренингот.Без рабови и со дупки за палците( за да се спречи кревањето на ракавите при било какви движења). Сетот Hilton со сигурност ќе биде ваша омилена облека за вежбање. Комплетот се состои од маичка на долг ракав и хеланки. Сите достапни во три различни бои.

Боја: Сина
Состав: 90% најлон, 10% спандекс

Main Menu

Hilton Seamless Long Sleeve - Blue M/L