Instant Oatmeal 1,2 Kg Strawberry

390 ден

Нема на залиха

  • Избрани и извонредни вкусови без додаден шеќер.
  • Добар придонес на хранливи материи и влакна за подобрување на варењето на оброците.

Овесот е житарка која содржи важни хранливи материи за секојдневниот стрес. Содржи јаглехидрати, протеини и е извор на енергија со низок гликемиски индекс, поради што се апсорбира обезбедувајќи одржлива енергија и сила. Исто така, содржи влакна, незаситени масти и одлична количина на микронутриенти кои се неверојатно важни за спортската практика и за секојдневната исхрана. Секако, Quamtrax користи висококвалитетни вкусови што му даваат на вашиот шејк навистина неверојатен вкус без додаден шеќер, за да можете да ја додадете моќта на овесот на вашите милкшејкови, палачинки или друг оброк во денот.

  • Избрани и извонредни вкусови без додаден шеќер.
  • Добар придонес на хранливи материи и влакна за подобрување на варењето на оброците.

Дополнителни информации

Вкус

Chocolate, Cheesecake, Strawberry, Biscuit

Main Menu

Instant Oatmeal 1,2 Kg Strawberry

390 ден