KFD PREMIUM WPC 80 – 900 G (700 G + 200 G FREE) – вкус на ванила сладолед

990 ден1,190 ден (-17%)

Нема на залиха

Premium WPC 82 Премиум протеински концентрат од сурутка. Содржи засладувачи.

Категории: ,

Premium WPC 82 Премиум протеински концентрат од сурутка. Содржи засладувачи.

Начин на складирање: Чувајте во затворено пакување, во сува и проветрена просторија, на собна температура. Чувајте надвор од дофат на деца.

Предупредување: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не го користете производот доколку сте алергични на некоја од состојките. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана. Не се препорачува за деца под 14 години. Производот не е наменет за лица кои имаат болести на црниот дроб или бубрезите.

Main Menu

KFD PREMIUM WPC 80 - 900 G (700 G + 200 G FREE) - вкус на ванила сладолед

990 ден1,190 ден (-17%)