Lewis T-shirt – Dark Gray

1,390 ден

На залиха

Боја: Темно сива
Состав: 90% полиестер, 10% еластин

Категории: ,

Нов продукт кој гарантира победа над секој предизвик.Специјално дизајнирана маичка која брзо се суши,овозможува слободно движење на телото и регулирање на телесната температура.Лесна за комбинирање со други парчиња облека.

Боја: Темно сива
Состав: 90% полиестер, 10% еластин

Main Menu

Lewis T-shirt - Dark Gray