Mesh Cap - Black - NoLimit.mk

Mesh Cap – Black

472 ден590 ден (-20%)

На залиха

  • Боја: Црна
  • Состав: 100% полиестер

Супер стилско капче со уникатно обложување со најлонска мрежа и врежано 3D Gorilla Wear лого.
Ова целосно прилагодливо капче за закопчување, со налик на кожа, рамен штитник, дефинитивно ќе направи да изгледате најдобро додека ве заштитува од прегревање. Налепницата Gorilla Wear го прави ова капче уште повредно и ексклузивно!

Боја: Црна
Состав: 100% полиестер

Main Menu

Mesh Cap - Black

472 ден590 ден (-20%)

Додади во кошничка