Musclepharm BCAA – 30 servings - NoLimit.mk

Musclepharm BCAA – 30 servings

1,080 ден1,350 ден (-20%)

Нема на залиха

Придобивки:

  • Поттикнува раст на чиста мускулна маса
  • Ја намалува мускулната деградација
  • Ја зголемува протеинската синтеза
Катеорија:

БАРАЈ И ДОБИЈ ПОВЕЌЕ ОД ТВОЕТО ТЕЛО И ТВОЕТО BCAA

MusclePharm® BCAA нуди уникатен патентиран сооднос од-3 Леуцин, 1 Исолеуцин, 2 Валин, специјално формулирани да овозможат иделна количина од овие три аминокиселини. MP® BCAA ја минимализира штетата на мускулите и го поткрепува растот на чиста мускулна маса.

Придобивки:

  • Поттикнува раст на чиста мускулна маса
  • Ја намалува мускулната деградација
  • Ја зголемува протеинската синтеза

Additional information

Вкус

Blue Raspberry, Lemon Lime, Watermelon

Main Menu

Musclepharm BCAA – 30 servings

1,080 ден1,350 ден (-20%)