Non-Padded Straps – Black

490 ден

Нема на залиха

  • Боја: Црна
  • Состав: 100% памук

The Gorilla Wear Lifting Straps овозможуваат поддршка на вашиот зафат и ви овозможуваат да кревате уште поголеми тежини и да вежбате поинтензивно. Широкиот ремен од 3,8 см го зголемува вашиот зафат на тегот или шипката. Должината од 57 см осигурува дека ремените помагаат подолго и посилно завиткување околу шипката. Двојното шиење гарантира долготрајно користење. Краевите се зашиени дополнително цврсто за да не се разресат. Целосно прилагодливи. Една големина одговара на сите.

Боја: Црна
Состав: 100% памук

Main Menu

Non-Padded Straps - Black

490 ден