Norman Beanie – Army Green

590 ден

Нема на залиха

  • Боја: Зелена
  • Состав: 100% акрил, Постава: 100% полиестер
  • Една величина

Gorilla Wear Norman капчето нуди исклучителна топлина во ниските температури. Има ребрест дизајн и преклопна манжетна што може да ви помогне да останете покриени за време на зимски денови. Оваа капче е изработено од мека, но издржлива ткаенина за врвна топлина и удобност.

Боја: Зелена
Состав: 100% акрил, Постава: 100% полиестер
Една величина

Main Menu

Norman Beanie - Army Green

590 ден