Norman Beanie – Gray - NoLimit.mk

Norman Beanie – Gray

472 ден590 ден (-20%)

На залиха

  • Боја: Сива
  • Состав: 100% акрил, Постава: 100% полиестер
  • Една величина

Gorilla Wear Norman капчето нуди исклучителна топлина во ниските температури. Има ребрест дизајн и преклопна манжетна што може да ви помогне да останете покриени за време на зимски денови. Оваа капче е изработено од мека, но издржлива ткаенина за врвна топлина и удобност.

Боја: Сива
Состав: 100% акрил, Постава: 100% полиестер
Една величина

Main Menu

Norman Beanie – Gray

472 ден590 ден (-20%)

Додади во кошничка