OATEIN MILLIONAIRE CRUNCH

130 ден

Нема на залиха

  • Millionaire Crunch колачето е вистинскиот избор доколку барате вкусна ужинка без да се чувствувате виновни. Вегетеријанско колаче збогатено со протеин и со ниско ниво на шеќер.

Oatein Millioniare Crunch

Millionaire Crunch колачето е вистинскиот избор доколку барате вкусна ужинка без да се чувствувате виновни. Вегетеријанско колаче збогатено со протеин и со ниско ниво на шеќер.

  • Дебел слој на чоколадо над превкусна карамела, со крцкави парчиња на протеин од овес.
  • Без глутен, без палмино масло, збогатено со 15 гр. вегански протеин.
  • 3 вкуса: Чоколадо портокал (веганско), лешник карамела (вегетеријанско) и бануфи карамела (вегетеријанско).

0гр./ниско ниво на шеќер
15 гр. шеќер
Без глутен
1 вегански вкус, 2 вегетеријански
Збогатени со ниско гликемични јаглехидрати кои ќе ве држат сити во текот на целиот ден.Main Menu

OATEIN MILLIONAIRE CRUNCH

130 ден