OMEGA 3-6-9 | 60 caps

290 ден

Нема на залиха

ПОДОБРЕНА ФУНКЦИЈА НА МОЗОКОТ И СРЦЕТО

ЗАБРЗАНА АДАПТАЦИЈА НА ТРЕНИНГОТ

БРЗО АПСОРБИРАЧКИ КАПСУЛИ

OMEGA 3-6-9 е високо квалитетен бленд од моно и полинезаситени масни киселини добиени од природни извори. Активните состојки во овој продукт ја поддржуваат функцијата кардиоваскуларниот, нервниот и хормонскиот систем и овозможуваат нормална функција на метаболизмот. Омега 3-6-9 ги содржи сите есенцијални омега масни киселини, кои го подобруваат физичките перформанси и го забрзуваат опоравокот по тренинг. Причина поради која се неопходен компонент во диетата на секој спортист.

Препорачана употреба: Земете 3 капсули директно со оброк или по оброкот. Испијте ги со 300мл вода. За најдобри резултати користете го 6-8 недели.

Main Menu

OMEGA 3-6-9 | 60 caps

290 ден