Oxford Beanie – Gray

590 ден

Нема на залиха

  • Боја: Сива
  • Состав : 100% акрилна волна
  • Една Величина

Oxford Gorilla Wear капчето е лесно и е многу удобно за носење.Исто така е многу модерно и може да се носи во теретана или за излегување. Ова капче се одликува со големо црно лого на Gorilla Wear на предната страна . Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Сива
Состав : 100% акрилна волна
Една Величина

Main Menu

Oxford Beanie - Gray

590 ден