PeAmix®- Фитнес путер од кикирики 800gr

770 ден

Нема на залиха

Mr.Popper´s® PeAmix® e природен путер од кикирики без додаден шеќер и сол. Кикириките се печени, мелени и спакувани. Путерот од кикирики е природен извор на протеин, јаглехидрати и масти со прекрасен вкус.

Придобивки:

-природно висок процент на протеини

-содржи само природни шеќери.

Подготовка:

Идеален за мачкање или како додаток во готвењето. Путерот од кикирики може да се конзумира во било кој дел од денот, но ако го додадете во ужината пред тренинг може да ве обезбеди со долготрајна енергија.

Mr.Popper´s® PeAmix® e природен путер од кикирики без додаден шеќер и сол. Кикириките се печени, мелени и спакувани. Путерот од кикирики е природен извор на протеин, јаглехидрати и масти со прекрасен вкус.

Придобивки:

-природно висок процент на протеини

-содржи само природни шеќери.

Подготовка:

Идеален за мачкање или како додаток во готвењето. Путерот од кикирики може да се конзумира во било кој дел од денот, но ако го додадете во ужината пред тренинг може да ве обезбеди со долготрајна енергија.

Main Menu

PeAmix®- Фитнес путер од кикирики 800gr

770 ден