PEANUT BUTTER SMOOTH 500GR - NoLimit.mk

PEANUT BUTTER SMOOTH 500GR

330 ден390 ден (-15%)

Нема на залиха

Најквалитетниот 100% природен путер од кикири повторно достапен во продажба !!!
🏆Единествен со 30.8% протеин
🏆Без додаток на: Сол, Шекер и Палмино Масло
🏆100% Природен
🏆Гарантирано највисок квалитет и најдобар вкус
⭐500гр 330мкд⭐

Active ingredients
Amount per serving 100 g
Nutritional value
Energy 2531 kj / 611 kcal (31%*)
Fat 48,70 g (70%*)
   of which saturates 9,20 g (46%*)
Carbohydrate 8,60 g (3%*)
   of which sugars 4,60 g (5%*)
Protein 30,80 g (62%*)
Salt 0,04 g (1%*)

Main Menu

PEANUT BUTTER SMOOTH 500GR

330 ден390 ден (-15%)