POWER SYSTEM POWER STRAPS - NoLimit.mk

POWER SYSTEM POWER STRAPS

390 ден

Силно,но меко и флексибилно платно направено од дебел памук кои овозможува комфорт за време на вашиот тренинг. Дополнително неопрен перниче кое спречува било каква неудобност и плускавци.

Clear
SKU: N/A Катеорија:

POWER SYSTEM Ленти за кревање

Силно,но меко и флексибилно платно направено од дебел памук кои овозможува комфорт за време на вашиот тренинг. Дополнително неопрен перниче кое спречува било каква неудобност и плускавци.

 

Additional information

Боја

Црвени, Жолти

Main Menu