POWER SYSTEM ULTIMATE MOTIVATION – YELLOW

1,090 ден

На залиха

  • Ергономски обликувани со повеќе слоеви на вештачка и говедска кожа со солидно меко полнење за макслимална удобност и зафат.
  • Неопренски врап за зглобовите дизајниран за стабилизација на рачниот зглоб со подесувачки притисок, со цел да се задржи зглобот во правилна позиција при изведување на вежбите.

 

Main Menu

POWER SYSTEM ULTIMATE MOTIVATION - YELLOW