POWER SYSTEM ULTIMATE MOTIVATION – RED

1,090 ден

Clear
SKU: N/A Категории: ,
  • Ергономски обликувани со повеќе слоеви на вештачка и говедска кожа со солидно меко полнење за макслимална удобност и зафат.
  • Неопренски врап за зглобовите дизајниран за стабилизација на рачниот зглоб со подесувачки притисок, со цел да се задржи зглобот во правилна позиција при изведување на вежбите.

 

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL

Main Menu

POWER SYSTEM ULTIMATE MOTIVATION - RED