Shawnee Joggers – Mixed Gray

1,390 ден

На залиха

  • Боја: Мешано сива
  • Состав: 72% полиестер, 28% еластин

Shawnee Jogger се одликуваат со пријатна светла квалитетна ткаенина . Навистина пријатни и исто така многу модерни. Затоа, овие тренерки се совршени за тренинзи, како и за секојдневна облека. Имаат патенти од двете страни. Shawnee Joggers нудат оптимална удобностВреме е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Мешано сива
Состав: 72% полиестер, 28% еластин

Main Menu

Shawnee Joggers - Mixed Gray