Shawnee Zipped Hoodie – Mixed Gray

1,690 ден

На залиха

  • Лесна висококвалитетна ткаенина
  • Џебови со патенти
  • Лесна за комбинирање за на тренинг но и за секој ден

Прекрасна тренерка со патент, изработена од лесна висококвалитетна ткаенина. Овој производ е идеален за вежбање, како и за секојдневна облека. Ова Gorilla Wear Hoodie има големо тркалезно лого Gorilla Wear на задната страна. Згора на тоа, оваа Gorilla Wear Hoodie е одлична комбинација на мода и спортски перформанси. Исто така, има практични странични џебови со патенти. Shawnee Zipped Hoodie многу добро одговара на Shawnee Joggers. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството GORILLA WEAR.

Боја : Сива

Материјал : 78 % полиестер. 28% еластин

 

Main Menu

Shawnee Zipped Hoodie - Mixed Gray