Show Shine UltraLight Competition Posing Oil – 118ml

1,500 ден

На залиха

✓ ФОРМУЛИРАН ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ПРЕД СВЕТЛА
✓ УЛТРАЛЕСНО  МАСЛО ЗА ПОЗИРАЊЕ
✓ ФОМУЛИРАН СО ПРИРОДНИ МАСЛА

Катеорија:

МАКСИМАЛНА ДЕФИНИЦИЈА УЛТРА-ЛЕСНО МАСЛО ЗА ПОЗИРАЊЕ

Формулиран исклучиво за пред светла, Show Shine® ја нагласува вашата вистинска дефиниција на мускулите, елиминирајќи ги слепите точки создадени од светлината и дозволувајќи им на судиите да го ценат сето она за што сте работеле.

Show Shine® е совршен за натпреварувачи во бикини, бодибилдинг и фитнес а може да се користи и секој ден после туширање или бањање за да ја одржите вашата кожа здрава и енергична.

УПОТРЕБА:
Испрскајте директно по целото тело. Масирајте во кожата. Бидете внимателни да не се навлечете на костим за позирање и/или бикини. Аплицирајте повторно за дополнителен сјај.

ВНИМАНИЕ:
Само за надворешна употреба. Избегнувајте контакт со очи. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете со вода. Престанете со употреба ако се појави иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца.

СОСТОЈКИ:
Циклометикон, масло од семки од грозје Vitis Vinifera, масло од Prunus Amygdalus Dulcis (сладок бадем), масло од глицин од соја (соја), овошно масло Olea Europaea (маслиново), масло од семе Simmondsia Chinensis (јојоба) тофитетил.

 

 

Main Menu

Show Shine UltraLight Competition Posing Oil - 118ml