Sauce 330ml Honey Mustard Quamtrax

250 ден

Нема на залиха

Вкусен сос од  мед и сенф  без калории и без алергени.

Quamtrax Gourmet направи одличен избор на вкусни сосови и сирупи со нула калории за да ги придружуваат вашите десерти и оброци. Дали ви е здодевно со вашите салати, пилешки филети, хамбургери, итн ?, Сега можете да ја вкусите здравата исхрана без да се грижите за вишокот калории, без да го жртвувате вкусот и да не се чувствувате виновни! Сосовите и сирупите Quamtrax содржат 0% калории, помалку од 1kcal по порција, без шеќер и маснотии и направени се со квалитетни суровини.

Нашите сосови и сирупи се наменети за сите кои сакаат да се грижат и одржуваат здрава исхрана, спортистите можат да ги вклучат во нивните нискокалорични рецепти, дури и во време на дефиниција.

Уживајте во храната без грижи, без вина, со одлични вкусови и изградете здраво тело и живот!

 

Main Menu

Sauce 330ml Honey Mustard Quamtrax

250 ден